en-Nin

17/10/2020

NIN -starobylé městečko asi 12 km od Viru . Je zde krásná písečná pláž . Pláž Ninského Laguna se nachází v malém historickém městečku Nin. Laguna je jednou z nejznámějších a nejpopulárnějších pláži v této oblasti a oblíbené koupaliště domácích hostů a turistů.

Nádherná písčitá pláž, která nabízí pohled na pohoří Velebit, co ji činí mimořádně atraktivní. Ninského laguna je ještě známá pod názvem "Královnina pláž", je ideální pro rodiny s dětmi kvůli mělkému vstupu do moře a příjemné teplotě vody.

Na pláži jsou k dispozici: sprchy, šatny, veřejné toalety, pronájem lehátek a slunečníků. Podle některých je tato pláž ideální pro kempování, protože se nachází daleko od přeplněných středisek.

Pláž je bohatá na tzv.. Léčivé bahno, které pomáhá při léčení nemocí. Milovníci sportu si napláži Ninského laguna mohou zahrát volejbal na písku, badminton, vyzkoušet kitesurfing a další aktivity. Pokud se chcete osvěžit, doporučujeme Vám navštívit mnohé bary, kavárny a restaurace na pláži a ochutnat dalmatské speciality.